Публікація статей у щоквартальному науково-методичному журналі «Освіта та розвиток обдарованої особистості» та присвоєння DOI здійснюється за рахунок авторів.

Вартість однієї сторінки тексту, поданого відповідно до вимог видання (кегль – 14, інтервал –1,5, шрифт – Times New Roman) – 60 грн з ПДВ. Cтатті англійською мовою публікуються зі знижкою -25 %: вартість однієї сторінки тексту для англомовної статті становить 45 грн з ПДВ.
Вартість DOI – 50 грн за кожну статтю. Присвоєння та оплата DOI є обов’язковою умовою для всіх наукових публікацій.

Спеціально для вчителів у журналі створено рубрики «Майстер-клас», «Авторські програми та проєкти», де педагоги-практики можуть оприлюднити свої творчі доробки, напрацювання. Матеріали до цих рубрик також приймаються зі знижкою: вартість однієї сторінки тексту майстер-класу чи авторської програми становить 45 грн з ПДВ.

Присвоєння та оплата DOI є обов’язковою умовою для всіх наукових публікацій. Присвоєння та оплата DOI для матеріалів науково-популярного характеру (рубрика «Я – обдарована особистість»), авторських майстер-класів, програм, проєктів здійснюється за бажанням автора.

Сплата коштів здійснюється за надісланим автору рахунком лише після завершення процесу рецензування статті та рекомендації матеріалу до друку.

Оплата публікації передбачає надання автору безкоштовного авторського примірника (на загальних умовах – друк ч/б; кольоровий друк – за домовленістю).

Є можливість окремо замовити друкований примірник видання. Вартість 150 грн + доставка.

? Редакція науково-методичного журналу «Освіта та розвиток обдарованої особистості» безкоштовно публікує матеріали переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу «Творчий вчитель – обдарований учень»

? Окрім того, у кожному номері в рубриці«Я – обдарована особистість» ми безоплатно друкуємо статті про обдарованих діток України та їхні досягнення і здобутки (в інтелектуальній, творчій, мистецькій, спортивній сферах).

Дитинка, про яку опубліковано матеріал, отримує 1 друкований примірник безоплатно. Це може бути публікація, яка присвячена не конкретній дитині, а, наприклад, творчому колективу чи секції, клубу, гуртку.

Важливо!

Матеріали для публікування, оформленні згідно з вимогами, надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

 


 

Щоквартальний науково-методичний журнал "Освіта та розвиток обдарованої особистості" ліцензується відповідно до

Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 License International (CC BY-NC-SA 4.0)

© ІНСТИТУТ ОБДАРОВАНОЇ ДИТИНИ НАПН УКРАЇНИ, 2019